Oferta

Indywidualne modele

Pomożemy w realizacji niestandardowego projektu graficznego.


Poligrafia standardowa

Zaprojektujemy graficznie projekt zgodnie z obowiązującymi normami dtp.


Doradźtwo, wsparcie

Pomożemy i doradzimy w Waszym projekcie, oraz poprawimy błędy występujące w plikach.

Współpraca z Klientem

Przede wszystkim projekty są wykonywane pod Klienta, to klient decyduje o zleceniu, o tym jak ma zostać wykonane. W naszej współpracy liczymi, o jak najdokładniejsze przedstawienie swojej koncepcji, poglądów, szczegółów w sprawie wykonywanego zlecenia. Dzięki temu projekt zostanie wykonany dokładniej oraz szybciej.

Projekty wielkiego formatu

Wiele osób ma problem ze znalezieniem grafika, który wykona dla nich projekt wielkiego formatu (do 3 metrów wielkości). Za odpowiednią cenę jesteśmy wstanie wykonać dla Was taki projekt, z obowiązującymi normami drukarskimi. Oferujemy również przygotowanie plików do druku, techniką "Dtp", oraz doradztwo w sprawie wykonywanych projektów.

Elastyczne podejście

Wszystkie szczegóły są ustalane przed wykonaniem danego zlecenia. Jesteśmy również otwartci na inne propozycję współpracy jak i wykonywanych zleceń.

Po więcej informacji zapraszamy do działu kontakt, który znajduje się na stronie głównej SGiA - Strefa Grafiki i Animacji.

Specjalnie przygotowana oferta dla każdego Klienta.


Szata graficzna, dla zdjęcia w tle, na popularnym portalu społecznościowym Facebook. Kształt prostokątu, występujący obok zdjęcia profilowego. Unikatowy wygląd przedstawiający tematykę danego profilu.

DANE TECHNICZNE

• Technologia: Rastrowa lub wektorowa
• Termin realizacji: 1-2 dni roboczych

CENA: OD 60 ZŁDziedzina informatyki zajmująca się wykorzystaniem technik komputerowych do celów wizualizacji artystycznej oraz wizualizacji rzeczywistości. Grafika komputerowa jest obecnie narzędziem powszechnie stosowanym w nauce, technice oraz rozrywce. Chociaż grafika komputerowa koncentruje się głównie na specjalistycznych algorytmach i strukturach danych, to jednak siłą rzeczy musi czerpać wiedzę z rzeczywistości. Na przykład, aby uzyskać obrazy fotorealistyczne, należy wiedzieć jak w rzeczywistym świecie światło oddziałuje z przedmiotami. Podobnie, aby symulacja jazdy samochodem była jak najwierniejsza, należy wiedzieć, jak obiekty fizyczne ze sobą oddziałują.
Od kilkunastu lat grafika komputerowa jest też kolejną dyscypliną artystyczną – dzieła powstałe przy jej zastosowaniu nazywa się grafiką cyfrową, infografiką lub digitalpaintingiem.

~ Czytaj więcej na Wiki

DANE TECHNICZNE

• Technologia: Rastrowa
• Termin realizacji: 7-28 dni roboczych

CENA: DO NEGOCJACJITermin rozpoznawalny od lat 30. XX wieku. Jako forma graficzna będąca interpretacją brzmienia nazwy i jednoznacznie identyfikująca markę, firmę, agencję, organizację, produkt, usługę, przedsięwzięcie, imprezę, projekt, ideę oraz każdy inny rodzaj aktywności gospodarczej lub społecznej.

~ Czytaj więcej na Wiki

DANE TECHNICZNE

• Technologia: Rastrowa lub wektorowa
• Termin realizacji: 2-14 dni roboczych

CENA: OD 500 ZŁJeden z dwóch podstawowych elementów tworzących wielostronicowy wyrób papierniczy lub publikację poligraficzną, a wcześniej także publikację pisaną ręcznie w formie kodeksu (czyli zbioru kart połączonych w grzbiecie). Podstawowym zadaniem okładki jest mechaniczna ochrona wkładu, ale zazwyczaj służy ona również celom dekoracyjnym oraz informacyjnym.

~ Czytaj więcej na Wiki

DANE TECHNICZNE

• Technologia: Rastrowa
• Termin realizacji: 14-28 dni roboczych

CENA: OD 500 ZŁDziedzina techniki zajmująca się procesami wytwarzania druków. Na przestrzeni wieków zachodziły w niej zmiany, aż osiągnęła ona dzisiejszy etap przemysłowy, którego rozwój zachodzi w jeszcze szybszym tempie. Przemysł poligraficzny jest szczególną dziedziną produkcyjną – obejmuje on opracowywanie wzorców (form drukowych) oryginałów tekstowych i rysunkowych, i drukowanie za ich pomocą kopii, w większości na potrzeby masowego odbiorcy. Jak każdą dziedzinę produkcyjną, tak i poligrafię można określić poprzez wykorzystywane technologie, charakterystykę wyrobów i powiązania z innymi dziedzinami gospodarki.

~ Czytaj więcej na Wiki

DANE TECHNICZNE

• Technologia: Rastrowa lub wektorowa
• Termin realizacji: 7-28 dni roboczych

CENA: DO NEGOCJACJI